CITY CROSS SPRINT

Kategorie: Muži

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Dušan KožíšekDukla LiberecLiberecČeská republika
2Aleš RazýmSport Club PlzeňPlzeňČeská republika
3Jan BartoňSK Nové Město na MoravěNové Město na MoravěČeská republika
4Jakub AntošLiberecČeská republika
5Petr MartiškaTJ Frenštát p.R.Frýdek-MístekČeská republika
6Piotr JEZIORSKI----ZabełkówPoland
7Vojtěch KudrnáčLSK Lomnice nad PopelkouJilemniceČeská republika
8vitaliy melnikovYekaterinburgRussia
9Michal BitalaBěžecký areál PustevnyRožnov pod RadhoštěmČeská republika
10Michal SchreiberPolicie ČRPrahaČeská republika
11René SikoraPolicie ČRPrahaČeská republika
12Přemysl KocyanStřítežČeská republika
13Martin ŘežábLo sokol stachyŠevětínČeská republika
14Hynek VáňaPROFIPOTISK Racing TeamHáj ve SlezskuČeská republika
15David BieleszTJ TŽ TřinecNýdekČeská republika
16Vladimír ŠlofarOlfin car ski teamTrutnovČeská republika
17Luboš KonderlaTJ TŽ TřinecNýdekČeská republika
18Ondřej DudekOlfin Car Ski teamÚpiceČeská republika
19Ragnar Bragvin AndresenNjaardOsloNorway
20Torjus BorsheimUllvik ilLillehammerNorway
21Phillip BellinghamBirkebeiner Nordic Ski ClubMount Beauty, VctoriaOstatní
22Emanuele BecchisTeam XcaliburPrahaItaly
23Kalle LassilaVetelin UrheilijatHelsinkiFinland
24Lasse PaakkonenPyhäjärven PohtiHelsinkiFinland
25Eugenio BianchiEnervit skiteam VantaaItaly
26Matúš SprinzOlfin Car Ski teamVrchlabíČeská republika
27Dušan SněhotaSněhuleHaj ve SlezskuČeská republika
28Otakar MartinecPrahaČeská republika
29Martin DluhošOstravaČeská republika
30Martin HolišBAP PustevnyValašské MeziříčíČeská republika
31Jakub SchreierFenix ski team JeseníkJeseníkČeská republika
32Michal KratochvílDASPrahaČeská republika
33Jan KrátkýBřeclavČeská republika
34stefan oravecbanska bystricaSlovakia

Kategorie: Ženy

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Sandra Schützová ČKS SKI JilemniceJilemniceČeská republika
2Lucie HamanováPolicie ČRPrahaČeská republika
3Natálie Jurčová JurčováKlub biatlonu LetohradRožnov pod RadhoštěmČeská republika
4Tereza TvarůžkovaBAPUJarcovaČeská republika
5Tereza BeranováOlfin Car Ski teamVelké HamryČeská republika
6Kateřina HertlovaSněhuleHaj ve SlezskuČeská republika
7Barbara KociánováOlfin car ski teamJilemniceČeská republika
8Monča VáňováPROFIPOTISK Racing TeamHáj ve slezskuČeská republika
9Natalie CihlářováMushing Team OstravaOstravaČeská republika

DĚTSKÝ SPRINT

Kategorie: Starší dorostenci - dorostenky (1999 - 2000)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Jakub Janík SKB Velké Karlovice Velké Karlovice Česká republika
2Jan KvášTJ Rožnov pod RadhoštěmFrýdlant nad OstravicíČeská republika
3Dominik BřečkaČKS Ski JilemniceVelké HamryČeská republika
4Lucie KrupováTJ Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmČeská republika
5Marek SedláčekSki klub RýmařovRýmařovČeská republika
6Alice CascianiSki klub RD RýmařovRýmařovČeská republika
7Mike OphoffOlfin car ski teamČistá u HorekČeská republika
8Jan LeblochOlfin car ski teamBernartice u TrutnovaČeská republika
9Jaroslav KorbelářOlfin car ski teamVrchlabíČeská republika
10Marek GilíkSokol OpavaOpavaČeská republika
11Vendula MračkováOlfin Car Ski teamTrutnovČeská republika
12Jaroslav LichtenbergK2ProstějovČeská republika
13Eva ČechováSKB Velké KarlovicekarolinkaČeská republika
14Anna LukšováBiatlon OstravaOstravaČeská republika
15Tereza KrejčíSki klub RD Rýmařov RýmařovČeská republika
16Jakub KociánOlfin car ski teamJilemniceČeská republika
17Vojtěch BorákTJ Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmČeská republika
18Anna SchreierováFenix ski team JeseníkJeseníkČeská republika
19Natálie PolákováFenix ski team JeseníkJeseníkČeská republika
20Helena NováčkováFenix ski team JeseníkJeseníkČeská republika
21Monika KučerováTJ Rožnov pod RadhoštěmKrhováČeská republika

Kategorie: Mladší dorostenci - dorostenky (2001 - 2002)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Karolina VolnáBiatlon Ostrava PorubaOstravaČeská republika
2Daniel ŽvakTJ Rožnov pod RadhoštěmValašské Meziřičí Česká republika
3Martin HájekSKB Velké KarloviceNový HrozenkovČeská republika
4David ŠpačekTJ Rožnov pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmČeská republika
5Aneta BřečkováSKI Klub Jablonec nad Nisou Velké HamryČeská republika
6Jan MazochTJ RožnovFrenštát pod. R.Česká republika
7Karolína Ryšková Ski klub RD Rýmařov Rýmařov Česká republika
8Tomáš HolmanČKS SKI JilemniceMříčnáČeská republika
9David PlevaBiatlon Ostrava PorubaMalenoviceČeská republika
10Magdaléna LukšováBiatlon OstravaOstravaČeská republika
11Vojtěch MrázTJ Rožnov pod RadhoštěmKunčice pod OndřejníkemČeská republika
12Jakub MedekFenix ski team JeseníkJeseníkČeská republika
13Struhárová Natálie Ski klub RD RýmařovRýmařov Česká republika
14Martin AdamecOlfin Car Ski teamTrutnovČeská republika
15Jana MrázováFenix Ski Team JeseníkJeseníkČeská republika
16Karin JanoškováTJ Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmČeská republika
17Anna StrouhalováFenix ski team JeseníkVelké OpatoviceČeská republika
18Jakub Strouhal Fenix ski team Jeseník Velké Opatovice Česká republika
19Tobiáš Solowski TJ Dolní LomnaBystřice Česká republika

Kategorie: Starší žáci - žákyně (2003 - 2005)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Martina PlevováBiatlon Ostrava PorubaMalenoviceČeská republika
2Adam BortlíčekBiatlon PorubaOstravaČeská republika
3Jan PřibylBiatlon Ostrava porubaOstrava-PorubaČeská republika
4Eduard CascianiSki klub RD RýmařovRýmařovČeská republika
5Klára KočárkováOstravaČeská republika
6František Sázelski klub RD RýmařovRýmařovČeská republika
7Klára SlovákováSki klub RD RýmařovStará VesČeská republika
8Nicol NovákováFrýdek-MístekČeská republika
9Šimon TabaraPetrovice u KarvineČeská republika
10Tereza NovákováFrýdek-MístekČeská republika
11Mikuláš HolubSki klub RD RýmařovRýmařovČeská republika
12Marián Svačinabiatĺonklub Ostrava PorubaOstrava - PorubaČeská republika
13Krystof KotrlaOpavaČeská republika

Kategorie: Žáci - žákyně (2006 - 2007)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Nikol ŠelongováBohumínČeská republika
2Lucie PlevováBiatlon Ostrava PorubaMalenoviceČeská republika
3Jakub PřibylBiatlon Ostrava porubaOstrava-PorubaČeská republika
4Barbora KvášováTJ Rožnov pod RadhoštěmFrýdlant nad OstravicíČeská republika
5Kača VáňováPROFIPOTISK Racing TeamHáj ve slezskuČeská republika
6Jakub ŠklubalBiatlon PorubaOstrava PorubaČeská republika
7Ema Tomanek TomanekTj Dolní LomnáJablunkovČeská republika
8Markéta KrupováKlub biatlonu Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmČeská republika
9Agáta TylováSK universe Ostrava - Polanka nad OdrouČeská republika
10Max TomanekTj Dolní LomnáJablunkovČeská republika
11Karel KočárekOstravaČeská republika
12Marek Sázelski klub RD RýmařovRýmařovČeská republika
13Matěj KornelLSKFrýdek-MístekČeská republika
14Matěj FryblíkSki klub RD RýmařovKněžpoleČeská republika

Kategorie: Mladší žáci - žákyně (2008 - 2009)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Karolína Sněhotová SněhuleHaj ve SlezskuČeská republika
2Lucka VáňováPROFIPOTISK Racing TeamHáj ve slezskuČeská republika

Kategorie: Nejmladší žáci - žákyně (2010 a mladší)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Ondřej KornelFrýdek-MístekČeská republika
2Anna FryblíkováSki klub RD RýmařovKněžpoleČeská republika

Aktuality



Fotogalerie

fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01fotogalerie01

SOCIÁLNÍ SÍTĚ



AKTUÁLNĚ V OSTRAVĚ

DNES 28.06. 31.0°C
ZÍTRA 29.06. 24.3°C