CITY CROSS SPRINT

Kategorie: Muži (1999 a starší)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Dominik BřečkaČKS SKI JilemniceVelké HamryČeská republika
2Vladimír ŠlofarOlfin Car Ski Team TrutnovTrutnovČeská republika
3Piotr JEZIORSKICARAMBA TEAMZabełkówPoland
4Fabian SchaadSAS PRO TeamDavosSwitzerland
5David BieleszTJ TŽ TřinecNydekČeská republika
6Jonas RisethNTNUILevngerNorway
7Vegard AntonsenNTNUIOSLONorway
8Emanuele BecchisTeam SecchisMilanoItaly
9Eugenio BianchiSci Club SormanoVantaaItaly
10Max OlexAdidaas XCS / SC PartenkirchenGarmisch - PartenkirchenGermany
11Žiga ŠpeličTSK Triglav KranjGrosvaSlovenia
12Luboš KonderlaTJ TŽ TřinecNýdekČeská republika
13Dušan KožíšekDukla LiberecPrahaČeská republika
14Stanislav MayerLiberec 14Česká republika
15Jacob Kordač KordačArmáda České RepublikyStachyČeská republika
16Lasse PaakkonenPyhäjärven Pohti JyväskyläFinland
17Lukáš BauerBauer Ski teamBoží darČeská republika
18Renaud JayFrench national ski teamLes BellevilleFrance
19Clement ArnaultGrenoble Isère Nordique FRA AutransFrance
20Nejc StanekKranjSlovenia
21Luděk ŠellerTJ Dukla LiberecChodovČeská republika
22Jan BartoňDukla LiberecVeřoviceČeská republika
23Petr KožíšekSKP HarrachovHarrachovČeská republika
24Tobias MoosmannSC KossenKossenAustria
25Jakub MartynekOUTDOOR&COLOURSMosty u JablunkovaČeská republika
26Martin KoukalKempy Martina KoukalaLiberecČeská republika
27Jiří ŠlechtaMladá BoleslavČeská republika
28Jan Antolec Życie na BiegówkachKlikuszowaPoland
29Paweł KliszZycie na BiegówkachBielsko Biała Poland
30Daniel MákaVltava Fund Craft TeamVrchlabíČeská republika
31Jakub SiřínekMladá BoleslavČeská republika
32Jan GraclíkRožnov pod RadhoštěmČeská republika

Kategorie: Ženy (1999 a starší)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Lucie KrupováExpres CZ-SCOTT TEAM KOLÍNRožnov pod RadhoštěmČeská republika
2Petra JavůrkováMushing team OstravaKrmelínČeská republika
3Kristina FryzováMushing team OstravaOstravaČeská republika
4Natalie CihlářováMushing Team OstravaOstravaČeská republika
5Sandra SchützováČKS SKI JilemniceJilemniceČeská republika
6Tereza Beranová Olfin car ski team TrutnovVelké HamryČeská republika
7Tereza TvarůžkovaBAPUJarcovaČeská republika
8Anna Selníková Extreme sport club selnikOpavaČeská republika
9Lucie SeidlerováHappy sport OpavaOpavaČeská republika
10Jana KawulokováSki-MostyBystřiceČeská republika
11Jana VeseláMoravskoslezský krajOstrava-PetřkoviceČeská republika
12Michaela HynerováČeladná Česká republika
13Zuzana HolíkováWikov Ski Skuhrov nad BělouKvasinyČeská republika
14Petra Fryšová USK PrahaPrahaČeská republika

Kategorie: Starší dorostenci - dorostenky (2000 - 2001)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Karolína VolnáBiatlon MoraviaOstravaČeská republika
2Tomáš HolmanČKS SKI JilemniceMříčnáČeská republika
3David PlevaBiatlon MoraviaMalenoviceČeská republika
4Anna LukšováBiatlon OstravaOstrava Česká republika
5Bára HaladejováBiatlon OstravaKrmelínČeská republika
6Markéta HaladejováBiatlon OstravaKrmelínČeská republika
7Jolanta ByrtusSKI MostyNydekČeská republika
8Pavel PískovskýBudišoviceČeská republika
9David Špaček TJ Rožnov p. R. Frenštát p. R. Česká republika
10Ondřej SoukupKlub biatlonu JilemniceJilemniceČeská republika
11Jiří ChmelíkKlub biatlonu JilemniceJilemniceČeská republika
12Helena NováčkováFenix Ski Team JeseníkJeseníkČeská republika
13Anna SchreierováFenix Ski Team JeseníkJeseníkČeská republika

Kategorie: Mladší dorostenci - dorostenky (2002 - 2003)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Zety ShowCZOstravaČeská republika
2Magdaléna LukšováBiatlon OstravaOstravaČeská republika
3Marek TylTJ dolni lomna OstravaČeská republika
4Zuzana RusnokTJ Dolní LomnáNávsíČeská republika
5Agnieszka SzotkowskaTJ Dolní LomnáDolní LomnáČeská republika
6Zuzana KawulokováTJ Dolní LomnáNávsíČeská republika
7Matěj MikšíkKlub biatlonu JilemniceVrchlabíČeská republika
8Jan MoravecJM TEAM LETOHRADLetohradČeská republika
9Milos PokornyKB JilemniceJilemniceČeská republika

LEO EXPRESS SPRINT

Kategorie: Starší žáci - žákyně (2004 - 2006)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Nikol ZagyiHorní BludiviceČeská republika
2Martina PlevováBiatlon MoraviaMalenoviceČeská republika
3Jan PřibylBiatlon MoraviaOstrava-PorubaČeská republika
4Jakub PřibylBiatlon MoraviaOstrava-PorubaČeská republika
5Jakub ŠklubalBiatlon MoraviaOstravaČeská republika
6Adam BortlíčekMoraviaOstravaČeská republika
7Renáta AndrýskováRDRYRýmařovČeská republika
8Jakub FryblíkRDRYRýmařovČeská republika
9Tereza Krečmerová RDRYRýmařovČeská republika
10Tomáš SedlářRDRYRýmařovČeská republika
11Eduard CascianiRDRYRýmařovČeská republika
12František SázelRDRYRýmařovČeská republika
13Klára SlovákováRDRYRýmařovČeská republika
14Amálie VinohradníkováRDRYRýmařovČeská republika
15Ondřej BaslarRDRYRýmařovČeská republika
16Adam GajdošKB MoraviaOstravaČeská republika
17Svačina Marianklub biatlonu MORAVIA,p.s.Ostrava - PorubaČeská republika
18Agata TylovaSK universeOstravaČeská republika
19Vendula LeskováBiatlon MoraviaOstravaČeská republika
20Sylwia ByrtusováSki MostyBukovec Česká republika
21Nina PiechaczkováSki MostyHradekČeská republika
22František KohutSki MostyMosty u Jablunkova Česká republika
23Tereza KawulokováTJ Dolní LomnáNávsíČeská republika
24Małgorzata SzotkowskaTJ Dolní LomnáDolní LomnáČeská republika
25Damian KantorTJ Dolní LomnáNávsíČeská republika
26Anna Milerská Ski MostyNýdekČeská republika
27David SzotkowskiSki MostyJablunkovČeská republika
28Matěj KornelLSKF-M Česká republika

Kategorie: Žáci - žákyně (2007 - 2008)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Lucie PlevováBiatlon MoraviaMalenoviceČeská republika
2Markéta KrupováKlub biatlonu Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod RadhoštěmČeská republika
3Marek SázelRDRYRýmařovČeská republika
4Vendula AmbrožováRDRYRýmařovČeská republika
5František BaruselRDRYRýmařovČeská republika
6Matěj FryblíkRDRYRýmařovČeská republika
7Roman SvatoňRDRYRýmařovČeská republika
8Jakub VystrčilRDRYRýmařovČeská republika
9Petra ZahradníkováRDRYRýmařovČeská republika
10Šimon KroutilRDRYRýmařovČeská republika
11Adéla ChrapkováPORGBítovČeská republika
12Justyna KantorováTJ Dolní LomnáNávsíČeská republika
13Ester PyszkoTJ Dolní LomnáBukovecČeská republika
14Daniel SikoraTJ Dolní LomnáDolní LomnáČeská republika
15Jan MilerskiSki MostyNýdekČeská republika
16Veronika HolíkováWikow Ski Skuhrov nad BělouKvasinyČeská republika
17Tomáš KornelLSKF-mČeská republika

Kategorie: Mladší žáci - žákyně (2009 - 2010)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Filip KrečmerRDRYRýmařovČeská republika
2Matyáš GerhardRDRYRýmařovČeská republika
3Jakub BaruselRDRYRýmařovČeská republika
4Karolína Grussová Biatlon Břidličná Vrbno pod Pradědem Česká republika
5Sara SlavíkováOstravaHlučínČeská republika
6Bára ChrapkováPORGBítovČeská republika

Kategorie: Nejmladší žáci - žákyně (2011 a mladší)

ČísloJménoOddílMěstoStát
1Kryštof VystrčilRDRYRýmařovČeská republika
2Anna FryblíkováRDRYRýmařovČeská republika
3Jan PeňázFEJE JeseníkKarlova StudánkaČeská republika
4Ondřej KornelF-MČeská republika

Aktuality



Fotogalerie

fotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemalefotogaleriemale

SOCIÁLNÍ SÍTĚ



AKTUÁLNĚ V OSTRAVĚ

DNES 22.02. -3.7°C
ZÍTRA 23.02. -4.3°C