Do boje o sportovního diváka se po velmi populárních závodech v Düsseldorfu, Lienzu, Oslu, nebo Karlových Varech, letos již počtvrté zapojuje taky Ostrava. Oproti klasice nablýskaných velkoměst nabízí však silného hráče a unikát s nálepkou první české památky na seznamu Evropského kulturního dědictví - Dolní oblast Vítkovice! Diváka nadchne nejen samotný závod, ale i bohatý doprovodný program plný sportovních hvězd a známých českých osobností. Letos se můžete těšit i na exhibici biatlonu!

HOW TO GET TO OSTRAVA?


Vlakem

Hlavní cílovou stanicí dálkových vlaků je Ostrava - hlavní nádraží, odkud je možné do areálu dojet ostravskou MHD (tramvaj č. 1 a 2), popř. vlaky na Ostrava - střed.

Autobusem

Jeďte nejlépe na Ústřední autobusové nádraží, které je od areálu vzdálené cca 500 metrů.

Autem

Autem se k nám samozřejmě také dostanete - miřte dle značek na Ostravu a dále podle mapy, kde se nachází areál v rámci Ostravy. Hned vedle areálu vede ulice Místecká. Více informací o příjezdu níže.

Parkování - z obou stran příjezdu k areálu bude připraveno parkoviště, které je možné zdarma využít po dobu návštěvy akce. Samozřejmostí je ostraha parkoviště.

 

HOW TO GET TO VÍTKOVICE AREA?

 

  • - pěšky - cca 20 min z centra přes areál Nové Karoliny okolo zastávky Ostrava - střed
  • - tramvajemi - zastávky Důl hlubina (hlavní vchod do areálu) nebo Vítkovice - vysoké pece. Areál se nachází tři tramvajové zastávky od centra Ostravy.
  • - vlakem - na zastávku Ostrava - střed
  • - autem do areálu: vjezd z ulice Místecká pouze ve směru DO centra (z druhého směru to není možné) nebo z ulice Ruská
  • - parkování zajištěno u obou příjezdů k areálu

MAP

ACTIVE MAP


UpdatesGallery

fotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogalerie

SOCIAL NETWORKSWEATHER IN OSTRAVA

DNES 12.12. 7.0°C
ZÍTRA 13.12. -0.6°C